Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
6278877-2

6278877-2

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
6278877-2
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1
Follas de cálculo:
6278877-2.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
2076 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2076 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $16.095
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
6278877-2
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 6278877-2

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 6278877-2 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 2076 pcs stock Folla de datos 6278877-2.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno 20dB Valoracións OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Lonxitude: en xeral 6.6' (2.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.50dB
Tipo de fibra 50/125 características Riser, Zipcord
Descrición detallada Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 6.6' (2.0m) Cor - Conectores Beige, Red
Cor - Cabo Orange Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.14" (3.6mm) Bend Radius -
Segundo conector MT-RJ Secure 1º conector SC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente