Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
5492250-6

5492250-6

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
5492250-6
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST
Follas de cálculo:
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
5024 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
5492250-6
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 5492250-6

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 5492250-6 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 5024 pcs stock Folla de datos
Escriba Multimode, Duplex Serie OPTIMATE
Perda de retorno - Valoracións OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Lonxitude: en xeral 19.7' (6.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.50dB
Tipo de fibra 62.5/125 características Riser, Zipcord
Descrición detallada Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 19.7' (6.0m) Cor - Conectores Beige, Black
Cor - Cabo Orange Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
Segundo conector ST (2) 1º conector SC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente