Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
5349573-2

5349573-2

5349573-2 Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
5349573-2
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC
Follas de cálculo:
5349573-2.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
5353 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
5349573-2
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
5349573-2 Image

Especificacións de 5349573-2

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 5349573-2 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 5353 pcs stock Folla de datos 5349573-2.pdf
Escriba Multimode, Simplex Serie -
Perda de retorno - Valoracións LSZH
Outros nomes 5349573-2-ND
53495732
A105075
Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited) Lonxitude: en xeral 6.6' (2.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción 0.30dB Tipo de fibra 62.5/125
características Low Smoke Descrición detallada Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 6.6' (2.0m)
Cor - Conectores Black Cor - Cabo Orange
Tipo de cable Buffered Fiber Diámetro do cable 0.10" (2.5mm)
Bend Radius - Segundo conector ST
1º conector ST  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente