Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
1906054-6

1906054-6

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
1906054-6
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE
Follas de cálculo:
1906054-6.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
2058 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2058 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $16.744
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
1906054-6
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 1906054-6

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 1906054-6 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 2058 pcs stock Folla de datos 1906054-6.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno - Valoracións OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Lonxitude: en xeral 19.7' (6.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.50dB
Tipo de fibra 62.5/125 características Riser, Zipcord
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 19.7' (6.0m) Cor - Conectores Beige, Green
Cor - Cabo Orange Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Segundo conector LC Duplex 1º conector LC Duplex, Secure
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente