Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
N506-05M

N506-05M

N506-05M Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Tripp LiteTripp Lite
Número de peza:
N506-05M
Fabricante / Marca:
Tripp Lite
Descrición do produto:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16'
Follas de cálculo:
N506-05M.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
3593 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3593 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $9.228
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
N506-05M
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
N506-05M Image

Especificacións de N506-05M

Tripp LiteTripp Lite
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza N506-05M Fabricante Tripp Lite
Descrición CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 3593 pcs stock Folla de datos N506-05M.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno - Valoracións FDDI, OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Tempo de entrega estándar do fabricante 2 Weeks Lonxitude: en xeral 16.4' (5.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Material para chaqueta (illamento) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Perda de inserción 0.20dB Tipo de fibra 50/125
características Zipcord Descrición detallada Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 16.4' (5.0m)
Cor - Conectores Black, Red Cor - Cabo Orange
Tipo de cable Twin Zip Diámetro do cable 0.03" (0.9mm)
Bend Radius - Segundo conector SC Duplex
1º conector SC Duplex  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente