Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
F92ERLNLNSNM005

F92ERLNLNSNM005

F92ERLNLNSNM005 Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
PanduitPanduit
Número de peza:
F92ERLNLNSNM005
Fabricante / Marca:
Panduit
Descrición do produto:
2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP
Follas de cálculo:
F92ERLNLNSNM005.pdf
Estado de RoHs:
Conforme RoHS
Condición de stock:
2248 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2248 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $16.064
  • 10 pcs
    $15.618
  • 25 pcs
    $15.171
  • 50 pcs
    $14.725
  • 100 pcs
    $14.279
  • 500 pcs
    $13.833
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
F92ERLNLNSNM005
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
F92ERLNLNSNM005 Image

Especificacións de F92ERLNLNSNM005

PanduitPanduit
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza F92ERLNLNSNM005 Fabricante Panduit
Descrición 2 FIBER OS2, LC DUPLEX TO LC DUP Estado libre de chumbo / Estado RoHS Conforme RoHS
Cantidade dispoñible 2248 pcs stock Folla de datos F92ERLNLNSNM005.pdf
Escriba Multimode, Duplex, OS2 Serie Opti-Core®
Estado RoHS RoHS Compliant Perda de retorno 55dB
Valoracións - Outros nomes 298-12642
Temperatura de operación -20°C ~ 70°C Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) Not Applicable
Tempo de entrega estándar do fabricante 6 Weeks Lonxitude: en xeral 16.4' (5.0m)
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.25dB
Tipo de fibra 9/125 características Riser
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 16.4' (5.0m) Cor - Conectores Blue
Cor - Cabo Yellow Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.06" (1.6mm) Bend Radius 16mm
Segundo conector LC Duplex 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente