Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
17-300330-15

17-300330-15

17-300330-15 Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
ConecConec
Número de peza:
17-300330-15
Fabricante / Marca:
Conec
Descrición do produto:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M
Follas de cálculo:
17-300330-15.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
4033 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
17-300330-15
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
17-300330-15 Image

Especificacións de 17-300330-15

ConecConec
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 17-300330-15 Fabricante Conec
Descrición FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 4033 pcs stock Folla de datos 17-300330-15.pdf
Escriba Singlemode, Duplex Serie -
Perda de retorno - Valoracións OFNR
Outros nomes 1730033015
626-1654
Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited) Lonxitude: en xeral 49.2' (15.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción 0.21dB Tipo de fibra -
características IP67 Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 49.2' (15.0m)
Cor - Conectores Black Cor - Cabo Black
Tipo de cable Buffered Fiber Diámetro do cable -
Bend Radius - Segundo conector LC Duplex
1º conector LC Duplex  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente