Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
913M-2-3-01000-PL

913M-2-3-01000-PL

913M-2-3-01000-PL Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
CNC TechCNC Tech
Número de peza:
913M-2-3-01000-PL
Fabricante / Marca:
CNC Tech
Descrición do produto:
FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M
Follas de cálculo:
913M-2-3-01000-PL.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
4076 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 4076 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $12.053
  • 10 pcs
    $10.878
  • 25 pcs
    $10.422
  • 50 pcs
    $9.771
  • 100 pcs
    $9.445
  • 250 pcs
    $8.924
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
913M-2-3-01000-PL
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
913M-2-3-01000-PL Image

Especificacións de 913M-2-3-01000-PL

CNC TechCNC Tech
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 913M-2-3-01000-PL Fabricante CNC Tech
Descrición FIBER OPTIC CBL LC/ST MULTI 10M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 4076 pcs stock Folla de datos 913M-2-3-01000-PL.pdf
Escriba Multimode, Duplex, OM3 Serie -
Perda de retorno - Valoracións OFNP
Outros nomes 1175-2012 Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) Not Applicable Tempo de entrega estándar do fabricante 12 Weeks
Lonxitude: en xeral 32.8' (10.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.30dB
Tipo de fibra 50/125 características Plenum Rated
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 50/125 32.8' (10.0m) Cor - Conectores Beige, Black, Red
Cor - Cabo Aqua Tipo de cable -
Diámetro do cable 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Segundo conector ST (2) 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente