Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
912S-2-5-00100-PL

912S-2-5-00100-PL

CNC Tech
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
CNC TechCNC Tech
Número de peza:
912S-2-5-00100-PL
Fabricante / Marca:
CNC Tech
Descrición do produto:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M
Follas de cálculo:
912S-2-5-00100-PL.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
8509 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 8509 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $6.42
  • 10 pcs
    $5.961
  • 25 pcs
    $5.35
  • 50 pcs
    $5.197
  • 100 pcs
    $4.586
  • 250 pcs
    $4.28
  • 500 pcs
    $4.188
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
912S-2-5-00100-PL
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
CNC Tech

Especificacións de 912S-2-5-00100-PL

CNC TechCNC Tech
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 912S-2-5-00100-PL Fabricante CNC Tech
Descrición FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 1M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 8509 pcs stock Folla de datos 912S-2-5-00100-PL.pdf
Escriba Singlemode, Duplex Serie -
Perda de retorno 50dB Valoracións OFNP
Outros nomes 1175-2057 Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) Not Applicable Tempo de entrega estándar do fabricante 12 Weeks
Lonxitude: en xeral 3.3' (1.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.30dB
Tipo de fibra 9/125 características Plenum Rated
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 3.3' (1.0m) Cor - Conectores Blue
Cor - Cabo Yellow Tipo de cable -
Diámetro do cable 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Segundo conector SC Duplex 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente