Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
911S-2-5-01500-PL

911S-2-5-01500-PL

CNC Tech
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
CNC TechCNC Tech
Número de peza:
911S-2-5-01500-PL
Fabricante / Marca:
CNC Tech
Descrición do produto:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M
Follas de cálculo:
911S-2-5-01500-PL.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
4060 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 4060 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $13.121
  • 10 pcs
    $11.844
  • 25 pcs
    $11.348
  • 50 pcs
    $10.639
  • 100 pcs
    $10.284
  • 250 pcs
    $9.717
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
911S-2-5-01500-PL
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
CNC Tech

Especificacións de 911S-2-5-01500-PL

CNC TechCNC Tech
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 911S-2-5-01500-PL Fabricante CNC Tech
Descrición FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 4060 pcs stock Folla de datos 911S-2-5-01500-PL.pdf
Escriba Singlemode, Duplex Serie -
Perda de retorno 50dB Valoracións OFNP
Outros nomes 1175-2038 Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) Not Applicable Tempo de entrega estándar do fabricante 12 Weeks
Lonxitude: en xeral 49.2' (15.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.30dB
Tipo de fibra 9/125 características Plenum Rated
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 49.2' (15.0m) Cor - Conectores Blue
Cor - Cabo Yellow Tipo de cable -
Diámetro do cable 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Segundo conector LC Duplex 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente