Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
FPSSTST01M7

FPSSTST01M7

Belden
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
BeldenBelden
Número de peza:
FPSSTST01M7
Fabricante / Marca:
Belden
Descrición do produto:
FXPC OS2 ST ST 1.7M
Follas de cálculo:
Condición de stock:
2451 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2451 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $14.585
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
FPSSTST01M7
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Belden

Especificacións de FPSSTST01M7

BeldenBelden
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza FPSSTST01M7 Fabricante Belden
Descrición FXPC OS2 ST ST 1.7M Estado libre de chumbo / Estado RoHS
Cantidade dispoñible 2451 pcs stock Folla de datos
Serie * Outros nomes BEL22858
Descrición detallada Cable Fiber Optic To  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente