Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
FP3STST009M

FP3STST009M

Belden
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
BeldenBelden
Número de peza:
FP3STST009M
Fabricante / Marca:
Belden
Descrición do produto:
FXPC OM3 ST ST 9M
Follas de cálculo:
Condición de stock:
2501 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 2501 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $14.808
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
FP3STST009M
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Belden

Especificacións de FP3STST009M

BeldenBelden
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza FP3STST009M Fabricante Belden
Descrición FXPC OM3 ST ST 9M Estado libre de chumbo / Estado RoHS
Cantidade dispoñible 2501 pcs stock Folla de datos
Serie * Outros nomes BEL20059
Descrición detallada Cable Fiber Optic To  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente