Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
7-2061980-0

7-2061980-0

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
7-2061980-0
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI
Follas de cálculo:
Condición de stock:
380 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 380 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 100 pcs
    $97.179
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
7-2061980-0
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 7-2061980-0

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 7-2061980-0 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición FOSM GLARO LEAD 4.8 MM FXS MINI Estado libre de chumbo / Estado RoHS
Cantidade dispoñible 380 pcs stock Folla de datos
Escriba Singlemode, Duplex Serie FullAXS Mini
Perda de retorno 45dB Valoracións -
Temperatura de operación - Tempo de entrega estándar do fabricante 20 Weeks
Lonxitude: en xeral 229.6' (70.0m) Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción - Tipo de fibra 9/125
características - Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To Mini LC Duplex 9/125 229.6' (70.0m)
Cor - Conectores Black, Blue Cor - Cabo Black
Tipo de cable - Diámetro do cable 0.19" (4.8mm)
Bend Radius - Segundo conector Mini LC Duplex
1º conector LC Duplex  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente