Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
6374658-6

6374658-6

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
6374658-6
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 16.3M
Follas de cálculo:
6374658-6.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
1474 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1474 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $21.909
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
6374658-6
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 6374658-6

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 6374658-6 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición C/A LC TO LC MM 2.0MM 16.3M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 1474 pcs stock Folla de datos 6374658-6.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno 20dB Valoracións PVDF
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Lonxitude: en xeral 52.5' (16.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.20dB
Tipo de fibra 50/125 características Low Smoke, Zipcord
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 52.5' (16.0m) Cor - Conectores Beige
Cor - Cabo Orange Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.06" (1.6mm) Bend Radius -
Segundo conector LC Duplex 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente