Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
1-2064853-4

1-2064853-4

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
1-2064853-4
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
CABLE ASSEMBLIES
Follas de cálculo:
1-2064853-4.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
3926 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3926 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 10 pcs
    $9.283
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
1-2064853-4
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 1-2064853-4

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 1-2064853-4 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición CABLE ASSEMBLIES Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 3926 pcs stock Folla de datos 1-2064853-4.pdf
Escriba Singlemode Serie -
Perda de retorno 55dB Valoracións OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Lonxitude: en xeral 45.9' (14.0m) Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Material para chaqueta (illamento) - Perda de inserción 0.20dB
Tipo de fibra - características -
Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 45.9' (14.0m) Cor - Conectores Blue
Cor - Cabo Yellow Tipo de cable Twin Zip
Diámetro do cable 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
Segundo conector LC Duplex 1º conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente