Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
1-1906015-8

1-1906015-8

Agastat Relays / TE Connectivity
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Número de peza:
1-1906015-8
Fabricante / Marca:
Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición do produto:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN
Follas de cálculo:
1-1906015-8.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
1269 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1269 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $24.978
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
1-1906015-8
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Agastat Relays / TE Connectivity

Especificacións de 1-1906015-8

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 1-1906015-8 Fabricante Agastat Relays / TE Connectivity
Descrición CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 1269 pcs stock Folla de datos 1-1906015-8.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno - Valoracións OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Tempo de entrega estándar do fabricante 12 Weeks Lonxitude: en xeral 59.0' (18.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción 0.52dB Tipo de fibra 50/125
características Riser, Zipcord Descrición detallada Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 59.0' (18.0m)
Cor - Conectores Beige, Green Cor - Cabo Orange
Tipo de cable Twin Zip Diámetro do cable 0.08" (2.0mm)
Bend Radius - Segundo conector LC Duplex
1º conector LC Duplex, Secure  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente