Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
0862555090

0862555090

Affinity Medical Technologies - a Molex company
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
Número de peza:
0862555090
Fabricante / Marca:
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descrición do produto:
SC-LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 1M
Follas de cálculo:
Estado de RoHs:
Contén chumbo / RoHS non conforme
Condición de stock:
4692 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
0862555090
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
Affinity Medical Technologies - a Molex company

Especificacións de 0862555090

Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza 0862555090 Fabricante Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descrición SC-LC JPR MM 62.5/125 2MM RSR 1M Estado libre de chumbo / Estado RoHS Contén chumbo / RoHS non conforme
Cantidade dispoñible 4692 pcs stock Folla de datos
Escriba Multimode Serie 86255
Perda de retorno - Valoracións -
Outros nomes 086255-5090
86255-5090
862555090
Temperatura de operación -
Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited) Lonxitude: en xeral 3.3' (1.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción - Tipo de fibra 62.5/125
características - Descrición detallada Cable Fiber Optic To 62.5/125 3.3' (1.0m)
Cor - Conectores - Cor - Cabo -
Tipo de cable - Diámetro do cable 0.08" (2.0mm)
Bend Radius - Segundo conector -
1º conector -  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente