Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
ECAM-FCA-A-D-E-06-0600

ECAM-FCA-A-D-E-06-0600

3M
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
3M3M
Número de peza:
ECAM-FCA-A-D-E-06-0600
Fabricante / Marca:
3M
Descrición do produto:
CAB ASSEMBLY 6 SCAPC&LCUPC 600'
Follas de cálculo:
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
128 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 128 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $286.943
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
ECAM-FCA-A-D-E-06-0600
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
3M

Especificacións de ECAM-FCA-A-D-E-06-0600

3M3M
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza ECAM-FCA-A-D-E-06-0600 Fabricante 3M
Descrición CAB ASSEMBLY 6 SCAPC&LCUPC 600' Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 128 pcs stock Folla de datos
Escriba Singlemode, Duplex Serie ECAM
Perda de retorno 50dB, 60dB Valoracións OFNR
Outros nomes 00051115534874
05111553487
7010349437
80611334071
Temperatura de operación -
Tempo de entrega estándar do fabricante 10 Weeks Lonxitude: en xeral 590.6' (180.0m)
Estado libre de chumbo / estado RoHS Lead free / RoHS Compliant Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción 0.40dB Tipo de fibra -
características - Descrición detallada Cable Fiber Optic SC/APC To LC/UPC 590.6' (180.0m)
Cor - Conectores Blue, Green Cor - Cabo Black
Tipo de cable Ribbon Fiber Diámetro do cable 1.26" (32.0mm)
Bend Radius - Segundo conector LC/UPC
1º conector SC/APC  
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente