Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
N816-01M

N816-01M

N816-01M Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Tripp LiteTripp Lite
Número de peza:
N816-01M
Fabricante / Marca:
Tripp Lite
Descrición do produto:
FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT
Follas de cálculo:
N816-01M.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
5316 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 5316 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $6.814
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
N816-01M
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
N816-01M Image

Especificacións de N816-01M

Tripp LiteTripp Lite
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza N816-01M Fabricante Tripp Lite
Descrición FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 5316 pcs stock Folla de datos N816-01M.pdf
Escriba Multimode, Duplex Serie -
Perda de retorno Poly-Vinyl Chloride (PVC) Valoracións LSZH
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Tempo de entrega estándar do fabricante 2 Weeks Número de parte do fabricante N816-01M
Lonxitude: en xeral 50/125 Material para chaqueta (illamento) -
Perda de inserción Black, Red Xénero Buffered Fiber
Tipo de fibra - características Low Smoke
Descrición expandida Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) Descrición FIBER PATCH CABLE LC/SC AQUA 3FT
Terminación do contacto - Cor - Conectores Aqua
Cor - Cabo - Canles SC Duplex
Bend Radius 3.3' (1.0m) Segundo conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente