Elixe o teu país ou rexión.

Inicio
Produtos
Conxuntos de cables
Cables de fibra óptica
N366-10M

N366-10M

N366-10M Image
A imaxe pode ser representación.
Consulte as especificacións para os detalles do produto.
Tripp LiteTripp Lite
Número de peza:
N366-10M
Fabricante / Marca:
Tripp Lite
Descrición do produto:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33'
Follas de cálculo:
N366-10M.pdf
Estado de RoHs:
Libre de plomo / RoHS
Condición de stock:
3217 pcs stock
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

SOLICITUDE DE COTIZACIóN

Encha todos os campos obrigatorios coa túa información de contacto. Fai clic en " ENVIAR RFQ "
en breve contactaremos contigo por correo electrónico. Ou envíanos un correo electrónico: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3217 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)

  • 1 pcs
    $10.438
Prezo obxectivo(USD):
Cantidade:
Indíquenos o seu prezo obxectivo se as cantidades son superiores ás mostradas.
Total: $0.00
N366-10M
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Mensaxe
N366-10M Image

Especificacións de N366-10M

Tripp LiteTripp Lite
(Fai clic no espazo en branco para pechar automaticamente)
Número de peza N366-10M Fabricante Tripp Lite
Descrición CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' Estado libre de chumbo / Estado RoHS Libre de plomo / RoHS
Cantidade dispoñible 3217 pcs stock Folla de datos N366-10M.pdf
Escriba Singlemode, Duplex Serie -
Perda de retorno Poly-Vinyl Chloride (PVC) Valoracións FDDI, OFNR
Temperatura de operación - Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Tempo de entrega estándar do fabricante 2 Weeks Número de parte do fabricante N366-10M
Lonxitude: en xeral 8.3/125 Material para chaqueta (illamento) 0.20dB
Perda de inserción Blue Xénero Twin Zip
Tipo de fibra - características Riser, Zipcord
Descrición expandida Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 32.8' (10.0m) Descrición CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33'
Terminación do contacto - Cor - Conectores Yellow
Cor - Cabo - Canles SC Duplex
Bend Radius 32.8' (10.0m) Segundo conector LC Duplex
Apagado

Produtos relacionados

Etiquetas relacionadas

Información quente